Zielona Góra. Spotkanie z Inkubatorem

Zapraszamy na spotkanie informacyjne oraz sesję kreatywną w Zielonej Górze. Będzie to okazja, żeby lepiej poznać Inkubator „Generator Dostępności” i oferowane możliwości, zainspirować się oraz poznać ciekawych ludzi.

Spotkanie informacyjne

Termin: Spotkanie przesunięte na maj – zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby, można wstępnie zarezerwować miejsce, a na bieżąco poinformujemy o ostatecznej decyzji w kwestii terminu
Miejsce: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej al. Niepodległości 36, 65-001 Zielona Góra, sala konferencyjna, piętro 2

W trakcie spotkania będzie się można dowiedzieć m.in.:
• jakie inicjatywy mogą być finansowane
• jak wygląda zgłoszenie i proces przygotowania innowacji
• kto może się zgłosić
• jakie są kryteria oceny
Zespół Inkubatora opowie o możliwościach współpracy oraz zaprezentuje innowacje, które zostały wypracowane w poprzedniej edycji.
Udział w spotkaniu informacyjnym jest otwarty i nie wymaga zapisów.

Sesja kreatywna metodą design – thinking

Po spotkaniu informacyjnym osoby chętne zapraszamy na sesję kreatywną, podczas której można się dowiedzieć o możliwościach tworzenia innowacyjnych projektów. Warsztatowa forma sprzyjać będzie wymianie doświadczeń, generowaniu nowych pomysłów, poznaniu metodologii design thinking i możliwości prototypowania.

Czas trwania sesji: 11:15 – 15:15

Sesja odbędzie się w tym samym miejscu co wcześniejsze spotkanie informacyjne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy i kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem:
https://forms.gle/ZozxXyJrzqussAZo9

Na warsztaty obowiązują zapisy. Osoby, które zakwalifikują się, dostaną maila potwierdzającego przyjęcie zgłoszenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: paulina.ochmanowicz@rops.poznan.pl, 61 858 45 37.